Lajmet e fundit

Isha nje nate kur papritur me doli dhe ma kerkoi te…! Ar ber Haj dari befason, tregon cfare i ndodhi para nje jave

Advertisement

 

Opinionisti i Big Brother Vip Arber Hajdari, ka treguar ditën e sotme në Wake Up” se BBV ka qenë për të një eksperiencë shumë e mirë.
Edhe pse kanë kaluar muaj nga përfundimi i tij, Hajdari tha se ka akoma njerëz që e pyesin dhe e kritikojnë për qëndrimet e mbajtura aty.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Në lidhje me edicionin e dytë të BBV, Arbër Hajdari tha se nuk e di nëse do të jetë apo jo në panelin e opinionistëv e pasi ka shumë angazhime të tjera.
Si ka qenë eksperienca në BBV? Ka njerëz që akoma më pyesin se përse the kështu, përse the ashtu. Kjo më ka ndodhur në SHBA para një jave, ku isha në një projekt pune dhe më pyetën përse e the këtë gjë kështu. Unë iu përgjigja që program ka mbaruar.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Radhën e fundit në një mbrëmje që ishim më erdhi një i moshuar që më tha vetem prej teje e kam parë. Këtu kuptova që ka përfshirë të gjithë moshat.
A do të jesh pjesë e BBV2?
Bigu ishte një eksperiencë shumë e bukur për mua, kam shumë dëshirë por kam shumë angazhime të tjera. Nuk di se çfarë të them.

Advertisement
Advertisement