Lajmet e fundit

“Si nuk doli një burrë për ty”, Ori Nebijaj i lë pa fjalë të gjithë me përgjigjen e saj: Jam martuar me…

Advertisement

 

“Si nuk doli një burrë për ty”, Ori Nebijaj i lë pa fjalë të gjithë me përgjigjen e saj: Jam martuar me…
Moderatorja Ori Nebijaj, e cila është angazhuar edhe në politikë, ka rrëfyer një nga pyet që e bezdis më shumë vazhdimisht nga ata që e njohin dhe jo vetëm.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte p er te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Në emisionin “Ëndërrtjerrësit”, disa nga gazetarët e terrenit, treguan rrugëtimin e tyre në këtë kanal dhe ndërkohë që Anila Hoxha po fliste për përvojën e saj në ndjekje të lajmeve e raportimeve të situatave të vështira, biseda u përqendrua në një pikë krejt personale kur vajzave iu desh të tregonin marrëdhënien me pyetjen e famshme: “Kur do martohesh?”
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ori tregoi se vazhdojnë e pyesin si ngele, e si s’u gjend një për ty, dhe përgjigjja e saj është përherë e njëjta: “Jam martuar me punën”.
Nëse keni nevojë të dilni nga situata më e sikletshme për vajzat që ende nuk janë zyrtarizuar në martesë, merrni përgjigjen e Orit.

Advertisement
Advertisement