Lajmet e fundit

Xhe mi She hu tregon arsyen e cud itshme: Kam plot 7 vite që nuk e festoj ditëlindjen, sepse

Advertisement

 

Xhe mi She hu tregon arsyen e cud itshme: Kam plot 7 vite që nuk e festoj ditëlindjen, sepse
Ne emsionin televiz “Dua te te bej te lumtur” mbremjen e te shtunes eshte festua ditelindja e nje vogelusheje 13 vjecare me prani te Xhemi Shehut dhe Ermal Mamaqit, te cilet i admironte.
Kaltra deshironte qe kjo dite te ishte e paharruar per te e keshtu qe edhe surpriza ka qene shume e bukur.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Teksa po uronte vogelushen per ditelindje Xhemi ka thene dicka personale q e na ka habitur.
Ajo tha se per vete ka shtate vite qe nuk e feston ditelindjen dhe arsyen se pse ia zbuloi Arbana duke deklaruar qe te ftuarit e saj nuk shkonin mire me njerit jetrin dhe nuk flisnin.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Ti Arbana e di që unë kam 7 vjet që nuk e festoj ditëlindjen, jo se nuk dua por nuk mundem… sa vjen ai momenti që duhet të bëj listën me të ftuarit, aty anulohet dhe ditëlindja ime”, tha Xhemi.
“Sepse nuk i flasin të ftuarit me njëri-tjetrin”, zbuloi Arbana duke qeshur. Moderatorja tregoi se i ndan të ftuarit me 20% me grupe dhe asnjë nga këto grupe nuk flasin me njëri-tjetrin

Advertisement
Advertisement