Lajmet e fundit

Ish-bashkëshorti i aktores Rudina Dembacaj, lë pas të kaluarën dhe gjen dashurinë, publikon foton e vajzës që i ka fituar zemrën…

Advertisement

 

Ish-bashkëshorti i aktores Rudina Dembacaj, lë pas të kaluarën dhe gjen dashurinë, publikon foton e vajzës që i ka fituar zemrën…
Pas ndarjes së bujshme me aktoren Rudina Dembacaj, si duket Aleksi ka vendosur që të lerë pas të shkuarën dhe të fillojë një lidhje të re dashurie.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Ka qenë vetë ai i cili ditën e sotme, ka publikuar një fotot në “Instagram”, tregon se ka filluar një romancë të re dhe ndihet më i lumtur se asnjëherë më parë.
Në foton e publikuar, Aleksi shihet shihet në shoqërinë e një vajze, duke I dhuruar puthje , indetiteti i të cilës nuk është bërë i ditur.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Këtë postim, ai e ka shoqëruar me një emoji zemër, duke treguar se bëhet fjalë për një person të afërt që i ka vjedhur zemrën.
Më herët Rudina ka treguar përherë se ka një marrëdhënie shumë të mirë me ish-partnerin e saj, Aleksandrin.
Fëmija që kanë në mes, Viktoria, ka qenë një nga arsyet kryesore pse ata të dy kanë ruajtur raportet e mira me njëri-tjetrin.

Advertisement
Advertisement