Lajmet e fundit

“Ne shtrat me flet embel tek veshi”, A rditi nderhyn ne emsion dhe tregon qe ne krevat gruaja i ndryshon mendimet burrit…!!

Advertisement

 

Në çdo puntatë të emisionit “E diela shqiptare” transmetohet rubrika “Ka një mesazh” për ty ku shfaqen histori të ndryshme që kanë në fokus njerëzit e zakonshëm.

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ditën e djeshme në emision ishin motër e vëlla, të cilët kishin 30 vite që nuk flisnin. Vendimin e rëndë e kishte marrë burri i motrës, i cili nuk ndërronte mendje nga kjo gjë. Arditi si gjithmonë u mundua të ndërmjetësonte të dyja palët.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Ai u shpreh se vendimi i burrave është i pandryshueshëm por ndonjëherë duhet të reflektohet. “Unë marr vendime sigurisht, por janë gratë ato që na bëjnë të reflektojmë. Ne jemi burra, por mua kur më flet Anila në darkë te veshi, ndryshoj mendim dhe mbaj qëndrim tjetër, gruaja ta ndron mendjen ne krevat”,-ka thënë moderatori i dashur për publikun.

Advertisement
Advertisement
Advertisement