Lajmet e fundit

Kunata e Belinda Ballukut ih.edh k.unj me sp.ond burrit: Nge lëm duke i bërë të gjitha vetë….!!

Advertisement

 

E ftuar në një emision televiziv, ish-banorja e BB Neda Balluku, njëkohësisht kunata e ministres së MIE Belinda Ballukut ka folur për sit uatën e krijuar në Big Brother. Ájo ka qenë pjesë e këtij formati shumë vite më parë së bashku me vëllain e ministres, Ogren Ballukun dhe që prej asaj kohe, lidhjen e tyre në shtëpi e vazhduan edhe jashtë ndërsa sot janë të martuar e prindër të dy fëmijëve.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Duket se kunata e ministres nuk është tejet e lumtur me të shoqin, pasi “me spo nd” ka h edhur një kom ent mbi lojtarët e këtij sezoni duke “thu mbuar” Ogren Ballukun.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Gjatë një prime teksa kishte debat me Einxhel, doli se kjo i lante rrobat Donaldit. Gjen këto gocat mesa duket, atyre u duket Brad Pitt dhe e ndihmojnë. Nuk e di nëse është për br avo, edhe pse unë nuk i them. Ku ta gjejmë dikë që të na ndihmojë në shtëpi, se ng elëm duke i bërë të gjitha vetë”,-tha Neda ndër të tjera.

Advertisement
Advertisement