Lajmet e fundit

Jozefina Topalli Tregon Të Pathënat E Berishës/ Ai Më Ka Kërkuar Falje Mua…

Advertisement

 

Jozefina Topalli Tregon Të Pathënat E Berishës/ Ai Më Ka Kërkuar Falje Mua…
Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka qenë gjithmonë kundër kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Bashës. Prandaj dhe mungesa e saj në “Foltoren” e ish-kryeministrit Sali Berisha ka shkaktuar mjaft habit e qytetarët.

 

Në një intervistë për “A2 CNN” Topalli ka treguar se ka komunikuar me Sali Berishën dhe ai nuk i ka kërkuar asnjëherë ndihmë, por ka dalë vetëm në një situatë të tillë. “Kam komunikuar me zotin Berisha, por zoti Berisha nuk kërkon ndihmën e askujt.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ai i ka dalë përballë vetë situatës së tillë, ka kërkuar ndjesë. Është një komunikim krejt i njerëzishëm. Ai kurrë nuk ka kërkuar ndihmë as në vitin 1997. S’është nevoja për të kërkuar ndihmë, në fund të fundit është hapur një proces që i shërben gjithkujt, vendit mbi të gjitha”, tha Topalli.

Advertisement
Advertisement