Lajmet e fundit

Ju kujtohet sha histja e vogël tek “Dy herë mat”? Sot është një biznesmene, ja si duket ajo pas kaq shumë vitesh!

Advertisement

 

Ju kujtohet sha histja e vogël tek “Dy herë mat”? Sot është një biznesmene, ja si duket ajo pas kaq shumë vitesh!
Ndonëse nuk e vazhdon më aktrimin, Rudinën tek filmi “Dy herë mat” me siguri të gjithë
e mbani mend.

 

Dhe nëse nuk ju kujtohet, por ju risjellim shprehjen që u bë hit nga ky
film: “Dua edhe akullore, edhe çokollatë”.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Por si duket “Rudina” pas kaq shumë vitesh? Aktorja Manjola Begolli mbaroi studimet
për ekonomik dhe sot është një biznesmene.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ajo ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan” duke u rikthyer sërish në
ekran pas një mungese të gjatë.

Advertisement
Advertisement