Lajmet e fundit

Nga Aktori Me Origjinë Shqiptare Dhe Aktorja E Njohur Turke Vjen Një Lajm I Bukur…

Advertisement

 

Nga Aktori Me Origjinë Shqiptare Dhe Aktorja E Njohur Turke Vjen Një Lajm I Bukur
Serialet turke janë bërë pjesë e pandashme e ditës tonë.Ne jo vetëm që i ndjekim pafund, por jemi dhe të interesuar për aktorët, të cilët janë kthyer në “pjesëtarët e familjes”.

 

Dhe në këtë kategori hyn dhe çifti shumë i njohur i showbizit turk por që njihen dhe nga publiku shqiptar Berguzar Korel dhe bashkëshorti i saj Halit Ergenç.Berguzar u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e Sheherzades në serialin ‘1001 netë’ ndërsa Halit Ergenç u bë i njohur më së shumti me rolin e “Sulltanit” tek seriali ‘Sulejmani i madhërishëm’
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

E së fundmi çifti janë bërë prindër për herë të dytë.Kujtojmë që çifti ka dhe një djalë tjetër 10 vjeçar. Ali.

Advertisement
Advertisement