Lajmet e fundit

Aida Sh tino shpë rthen keq ndaj ministres se financave pasi ajo cuditi te gjithe shqiptaret…!!

Advertisement

 

Te gjithe shqiptaret u skandalizuan me fjalet e ministres te financave ku nje familje shqiptare qe posedon 130 140 euro nuk quhet e varfer.
Gazetarja Aida Shtino ka bere dhe nje reagim lidhur me kete ministre.
Ja se si shprehet gazetarja
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Ja dhe gjeraqina e rradhes.. Ku jeton kjo mor aman , tundeni pak qe te ftillohet se e ka humbur fillin….Ah mjere ne per keto….te ngelesh ne doren e ketyre….pupu eshte per tia mare me oi…
Ku jane ata trushkulurit qe vene votojne keto ku????
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Si nuk e kuptojne qe po vene ne krye injorantet….po nuk u ngopet me Lenka Cukon o te mjere e gjithe ata duduket qe udhehoqen popullin per 50 vjet dhe e cuan popullin tek tolloni….kaq shume ju pelqen tolloni dhe skamja….?
Sinqeisht nuk ju kuptoj me…..
Ketu kam nje fjale me opoziten e humbur por “qe nuk humb” :

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Turp tiu vije qe e late kete vend ne doren e ketyre qe nuk ja kane haberin jetes se popullit ! Turpi ju ngelet juve jo atyre, sepse ata gjejne e prandaj bejne…
Ketu jo protesta , por ketu duhet revolucion mendor kur degjon keto
gjeraqina si flasin dhe kur shikon si jeton populli i shkrete qe i voton se mendon se do tiu hedhin nje kafshate….sinqerisht eshte per te qare me oi……

Advertisement
Advertisement