Lajmet e fundit

Mahnitëse dhe shume luksoze shtepia e Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun (FOTO)

Advertisement

 

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut.
Aktrorja e njohur ka postuar ne rrjetin social “Instagram” nje foto ku eshte bashke me Markun e ulur ne divan duke pare televizur dhe duke shijuar nga nje gote birre.

 

Nga kjo foto e publikuar ne arrijme te shikojme edhe shtepine e tyre. Ngjyrat qe mbizoterojne jane e zeza dhe pana.
Ne shtepine e partnerit te saj bashke me Viktorian jetojne edhe dy femijet e tij.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Ndersa per vajzen e madhe te ish-deputetit, Rudina permes ruprikes me pyetje pergjigje qe ka realizuar ne Instagram tregoi se ka nisur bashkejtesen e saj me njeriun e zemres.
Dembacaj ka treguar se shtepine qe ka pasur bashke me Aleksin ia ka lene Viktorias e cila mund ta perdore ate kur te rritet dhe ish-bashkeshortit te saj.
Aktorja e njohur eshte shprehur se ndihen shume e lumtur dhe e dashuruar me Markun.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement