Lajmet e fundit

Dikur modele te klipi i A rdit Gje breas, sot shkencëtare në SHBA/FOTO

Advertisement

 

Kur shohim portretin e Fatjona Lubonjës, të gjithëve na kujtohet videoklipi i Ardit Gjebresë “Makina e memories”. Mirëpo, duket se pamja e saj nuk ka ndryshuar fare, ajo kishte mbetur po aq e bukur pavarësisht viteve.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Fatjona u shpreh në një intervistë: “Për shqiptarët unë do të mbetem gjithmonë kjo vajzë. Kur iki në Vlorë më thonë që na ka bërë reklamë të madhe. Kur vij me pushime në Shqipëri më thonë ku të kemi parë dhe unë buzëqesh. Mua në Shqipëri më njohin për fushën time, por unë nuk kam dalë në televizor shpesh. Më tej, ajo zbuloi se tashmë është një shkencëtare dhe neu rologe në SHBA, në New Jersey.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Por, në Shqipëri është kthyer së bashku me doktorin Gentian Toshkëzi, për shkak të një studimi mjekësor lidhur me memorien.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Advertisement