Lajmet e fundit

Askush nuk e dinte, ky është vëllai i Alb ërie Ha dërgjonajt, politikani i njohur..!!

Advertisement

 

Përmes një publikimi në profilin e saj zyrtar në “Instagram”, këngëtarja Albëria Hadërgjonaj ka ndarë një imazh bashkë me kryetarin e Deçanit Bashkim Ramosaj derisa ka shkruar i ka bërë një vizitë dhe i është referuar si vëlla.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

Sot me vllain tim kryetarin e Komunës së Deçanit, mora shumë dashuri dhe informacion për ndryshimet e mëdha në qytet. Jemi shumë krenar me ty, faleminderit për punën e palodhshme! Bashkim Ramosaj”, ka shkruar Hadërgjonaj.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Advertisement