Lajmet e fundit

‘Edi Rama U Ka Thënë 7 Grave Të Dua Deri Në Vd Ekje, Por…’, Monika Kryemadhi Ben Deklaratën E Papritur

Advertisement

 

Advertisement

‘Edi Rama U Ka Thënë 7 Grave Të Dua Deri Në Vd Ekje, Por…’, Monika Kryemadhi Ben Deklaratën E Papritur

 

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ne nje deklarate ne emisionin Open ka ironizuar kryeministrin Rama për mos mbajtjen e premtimeve. “Edi Rama u ka thënë të dua deri në v de, kje 7 grave deri tani, edhe i ka ndarë të gjitha. Edi Rama i ka të humbura zgjedhjet”.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Me tej Kryemadhi tha “Unë nuk kam frikë nga Edi Rama. Po të ishte dikush tjetër në krye të PS do ta kishim shumë më të vështirë. Po të ishte Pandeli Majko në krye të PS do ta kishim më të vështirë në zgjedhje”- tha Kryemadhi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement