Lajmet e fundit

Me vetullat si pe dhe flokët e kuqe/ Ja si dukej Jonida Maliqi kur s’merrte vesh nga moda…!!

Advertisement

 

Jonida Maliqi eshte nje nga kengetaret me te dashura dhe me te njohura per publikun. Ajo njihet per “ekperimentet” qe ka bere shpesh me floket, modelet apo edhe ngjyret e tyre. Jonida dallohet per stilin e saj te vecante ne te veshur.

 

Ajo gjithmone bie ne sy per trendin qe percjell dhe look-un modern. Veshjet e saj jane te vecanta dhe plot shije.
Por ne rrjetet sociale qarkullojne foto te ndyshme se si Jonida ka qene dikur. Ne fotot e publikuara ajo shfaqet shume orgjinale dhe natyrale. Me kalimin e viteve kuptojme se kengetarja njohur ka bere nderhyrje ne vetull, nofull, hunde dhe ne disa pjese te tjera te fytyres.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ndryshimi eshte shume i madh pasi sot kengetarja eshte e kuruar deri ne detaje.
Kujtojme se tani Jonida po shijon historine e bukur te dashurise me Romeon, te cilen e kane deklaruar publikisht disa muaj me pare.

Advertisement
Advertisement