Lajmet e fundit

Nuk do ta besoni se sa shume ka ndryshuar Elsa Lilla kengetarja me zerin brilant

Advertisement

 

Nuk do ta besoni se sa shume ka ndryshuar Elsa Lilla kengetarja me zerin brilant
Kengetarja qe rrembeu fitoret ne festivalet Shqiptare me zerin e saj brilant dhe te fuqishem.

 

Por ajo eshte largur nga muzika sepse i eshte kushtuar familjes se saj.Kujdeset per vajzen e saj.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Por ajo tashme ka ndryshuar sepse vitet bejne te sajen dhe ajo eshte ftuar te kendoje me Ana Lushi, Elsa Lila, Irida Dragoti, Hersi e Flavja Matmuja, Andi Zeka, Kozeta Prifti ishin emrat e artistëve shqiptarë, që së bashku me artistë të tjerë italianë, të muzikës lirike e të muzikës së lehtë, nu bashkuan ë një koncert bamirësie, një javë më parë.
Koncerti u organizua në Itali

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement