Lajmet e fundit

Ua! Nuk fle me gruan e tij Rama? Ai tregon me kë ministre ”fle” dhe me kë e nis ditën: E marr sa zgjohem…!!

Advertisement

 

Ed i Rama ditën e sotme e ka zhvilluar më tj imagjinatën e tij 3D kur ka folur për ndërtimin e disa aeroportve. Më tej ai ka shtuar se për aeroportin e Vlorës ka kontakt të vazhdueshme me Ballukun, me të cilën tha se nis ditë dhe e mbyll atë.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Nuk dihet se si është pritur kjo deklaratë nga Elisa Spiropali, por është e sigurt që do i ndr ydhë buzët. Pavarësisht lartësimeve si Skëndërbe nga Elisa, Rama flika me zërin e Ballukut.

Advertisement

 

Më konkretisht Rama tha:
Po punojmë çdo ditë, dhe dita ime nis me telefonatën e ministren në mëngjes e mbyllet po me ministren për këtë proces.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement