Lajmet e fundit

E kujtoni Mirjeten e Big Brother? Jeta e saj paska ndryshuar cme ndurisht, ja cfare po ndodh me te…

 

E kujtoni Mirjeten e Big Brother? Jeta e saj paska ndryshuar cme ndurisht, ja cfare po ndodh me te
E kujtoni Mirjeten e Big Brother? Jeta e saj paska ndryshuar cme ndurisht, ja cfare po ndodh me te

 

Mirjeta e Big Brother ishte nje nga emrat qe terhoqi vemendjen vite me pare, sidomos nga lidhja me Marielin. Te gjithe e kujtojme vajzen brune simpatike.

 

Por sot pamja e saj duket shume ndryshe nga c’jemi mesuar ne. Mirjeta eshte bere bjonde dhe duket kaq bukur.
Ajo eshte martuar, ka sjelle ne jete dy femije dhe jeton ne Angli.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..