Lajmet e fundit

“Çdo vit dukesh më e bukur”, Sabiani bën urimin special për të bijën…!!

Advertisement

 

Keisi, vajza e Sabianit, festoi ditëlindj en dhe këngëtari shkroi fjalët më të bukura për të.

Advertisement

 

Advertisement

Këngëtari ka publikuar një fotografi me të bijën krahas së cilës ka shkruar: “Çdo vit që kalon tu dukesh edhe më e bukur drita e shpirtit tim. Të uron babo edhe 100 vite të lumtura”.

 

Keisi, e cila mbush 22 vjeç, njihet si vajza seksi e këngëtarit.
Ajo ka një llogari publike në Instagram dhe në fotot që publikon tregojnë linjat e saj sensuale, dhe imazhe provokuese nga jeta e saj e përditshme.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement