Lajmet e fundit

Do ta ndajë nga gruaja/ Këngëtarja shqiptare e thotë troc: Dua të ha drekë me Edi Ramën

Advertisement

 

Ana Kabashi, këngëtarja e njohur që prej vitesh tashmë është pjesë e muzikës ka dhënë një intervistë për “Panorama plus”, duke treguar anën tjetër të karrierës dhe jetës profesionale.

 

E pyetur se cilët do ishin të ftuarit e një darkë ideale në shtëpinë e saj, Ana tha këto emra: Barack Obama, Edi Rama, Elon Musk, Jessie J, Jay Z, Marilyn Monroe.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Më pas përmes disa postimeve në Instastory, këngëtarja sqaroi se do kishte dashur të darkonte me këta persona sepse është kurioze për jetën e tyre dhe faktin që kanë ndikim në botë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Advertisement