Lajmet e fundit

Eshtë e lidhur me djalin e Sali Berishës/ Armina tregon si e mban të shëndetshme marrëdhënien me Shkëlzenin

Advertisement

 

Jeta private e Armina Mevlanit gjallë interes tek publiku, kur bëhet fjalë për lidhjet afatgjate gjithmonë kureshtja shtohet, pasi jetojmë në një kohë kur jo shumë shpesh lidhjet zgjasin shumë sidomos nga të rinjtë.

 

Armina nëpërmes një InstaStory ka folur për lidhjen me bashkëshortin e saj e cila ka shumë vite me të, dhe cilat kanë qenë arsyet pse sot ata gëzojnë një raport të shëndoshë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Ajo tha se tek partneri ka gjetur shumë gjëra të përbashkëta me të, si këndvështrimin e gjërave, mënyrën se si ëndërrojnë, dhe më e rëndësishmja që ata kanë gjithmonë diçka për të folur.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

“Që në momentin e parë që e kamë parë jam tërhequr pa e ditur fare kush ishte…ndajmë të njëjtat këndvështrime për jetën, na pëlqejnë të njëjtat rutina, jemi romantik,ëndërrimtar. Nëse na le bashkë kemi gjithmonë diçka për të folur dhe koha kalon shpejtë.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Plotësojmë njëri tjetrin gjithmonë.Tek ai kam gjetur një partner për çdo gjë”,- ka shkruar Armina në një imazh përkrah bashkëshortit.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement