Lajmet e fundit

Ka ndërmend të martohet prapë/ Monika Lubonja habit me deklaratën: Do ta provoj prapë të shohim

Advertisement

 

Aktorja dhe ish-banorja e “Big Brother Vip” Monika Lubonja ka surprizuar ndjekësit me një video që ka ndarë në rrjetin social Instagram.

 

Ish banorja e “Big Brother VIP” është shfaqur me një fustan të bardhë dhe me lule në dorë, gjë që ka shtuar dyshimet se mund të jetë martuar ose është në prag martese.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Po e provoj përsëri”, ka shkruar ajo duke nxitur aludimet se i ka dhënë fund beqarisë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement