Lajmet e fundit

Merita Halili tregon pishmanin e jetës/ Ja me cfarë ka të bëjë…

 

Merita Halili në një intervistë për Xheraldina Vulën në “N’majë t’gjuhës”ka zbuluar pengun e jetës së saj. Pengu i jetës së saj profesionale lidhet pikërisht me aktrimin, në veçanti me komeditë.

 

“Nëse nuk do të isha bërë këngëtare, do të doja të bëhesha aktore komedie. Jo dramatike sepse unë nuk jam asnjëherë e tillë.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Por miqtë dhe njerëzit e dashur që më njohin mua, e dinë që unë kam shumë humor të lezetshëm. Kjo mund të kishte qenë një pjesë tjetër për mua në art”, u shpreh këngëtarja.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…