Lajmet e fundit

Pas surprizës të së bijës, Ardit Gjebrea tregon personin që qëndron pas çdo të mire në familjen e tij…!

Advertisement

 

Ardit Gjebrea ka marrë surprizën më të bukur nga vajza e tij Ana. Së bashku me Turjan Hyskën dhe kryetarin e bashkisë Erion Veliaj e kanë pritur Arditin në ambejntet e bashkisë. I gjendur përballë të bijës producenti Gjebrea e ka pasur të pamundur të mbajë lotët.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

‘Ti je Arditi i të gjithëve ndërsa unë jam Ana e Arditit’-kanë qenë fjalët emocionuese të së bijës. Më pas pjesë e surprizës është bërë dhe i biri Jon dhe nuk mund të mungonte bashkëshortja e tij Anila Gjebrea.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ai i ka kushtuar gruas së tij një status në rrjetet sociale ku shkruan: ‘Nuk mund të mungoje në këtë kujtim. Ti je shkaku i çdo të mire që ka familja ime sot.’Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement