Lajmet e fundit

Po tani/ Ky është detaji që po i bën të gjithë të mendojnë se Rudina Dembacaj është shtatzënë

Advertisement

 

Rudina Dembacaj ka hapur një bisedë virtuale me ndjekësit duke treguar se është dënuar të qëndrojë shtrirë.

 

“Do bisedojmë pak? Se më kanë dënuar të rri shtrirë!”, shkruan Rudina dhe menjëherë ndjekësit e kanë pyetur për gjendjen e saj shëndetësore.

 

Ndersa dikush ka dyshuar për një “rrezik shtatzënie.” Por Rudina sqaroi se ka një tjetër problem: “Jo nuk kam rrezik shtatzënie! Kam muskulin piriformis që prek nervin shiatik dhe nuk ec dot”, tha aktorja duke shtuar se nuk ende asnjë përmirësim.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement
Advertisement