Lajmet e fundit

Xhemi tregon sa xheloz është Eduarti për Arbanën/ Ja tregon qejfin ai kësaj…!

Advertisement

 

Xhemi na ka zbuluar një sekret, Eduarti qenka shumë xheloz për Arbanën. Dy mikeshat vendosën të dilnin bashkë këtë të shtunë, por 30 minuta përpara Eduarti “ia ka treguar qejfin mirë” Arbanës për veshjen që kishte zgjedhur.

 

Xhemi ka publikuar një video nga makina dhe shkruan: “30 minuta para se ta tregonte qejfin mirë Eduarti se si ishe vesh”.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Ndërkohë në një foto tjetër të postuar Arbana shihet e veshur me shumë stil, me fund të zi dhe bluzë me mëngët e fryra.

 

Veshja e Arbanës e bëri Eduartin xheloz dhe çfarë ndodhi mes çiftit na i tregon Xhemi

Advertisement
Advertisement