Lajmet e fundit

Flet hapur fare Fatos Nano: Si e lashë gruan e parë për Xhoanën..!!

Advertisement

 

Fatos Nano është një ndër figurat më të njohura politike në Shqipëri. Ai ka shumë vite që është tërhequr nga politika, por akoma ka një interes të madh për të.

 

Së fundmi në rrjet po qarkullon një intervistë ku Nano tregon se si la gruan e tij të parë për Xhoanën.
Ai ka thënë:
Ishte konsumim i martesës së parë me ish-bashkëshorten Rexhina dh e që për fat të mirë i kemi dhënë një zgjidhje që na mundëson të marrim frymë lirisht. Kemi dy familje…por që komunikojmë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement

 

Sa i takon punës së tij në politikë, ai rrëfen se nuk është bërë pishman dhe se mendon që e ka bërë mirë deri diku.
Më pas ka shtuar:

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Ç’a mund të bëja tjetër… Mund të them se nuk e kam bërë keq punën, e kam bërë me shumë dashuri. Ka patur pasion më të madh politika asokohe.’’Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…
Advertisement

Advertisement