Lajmet e fundit

Kastro Zizo zbulon sekretet e martesës: Që të funksionojë, gruaja duhet ta rrahë burrin ndonjëherë

Advertisement

 

Si gjithnjë Kastro Zizo edhe këtë herë ka folur pa dorashka. Të gjithë e dimë faktin që ai është martuar dy herë e në të dyja rastet martesa e tij ka dështuar.Në daljet e tij ai nuk ka pasur kurrë komplekse të pranojë se ka patur probleme serioze me alkoolin të cilin po përpiqet ta lërë.

 

I ftuar në emisionin e Rudina Dembacajt ai ka treguar idenë etij se si mund të funksionojë një martesë sipas eksperiencave të tij..Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Rudina Dembacaj: Që një martesë të funksionojë duhet ti thuash gjithmonë asaj po?..Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Kastro Zizo: Jo, përkundrazi. Kundrazi, martesa konsumohet dhe vdes më ngadalë, por në mënyrë më të dhimbshme. Që një martesë të funksionojë, duhet të thuash shpesh herë ‘Jo’. Një martesë që të funksionojë ka nevojë dhe për një shpullë, jo detyrimisht nga mashkulli. Fakti që jetojmë në një sistem patriarkal, i kemi mbyllur femrat aq shumë si puna e atij sapunit që shtrëngon. Femra në këtë vend duhet të ketë dorë më shumë. Kur them dorë, duhet ta rrafi burrin ndonjëherë.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Rudina Dembacaj: Je rrahur ndonjëherë nga ndonjë femër?
Kastro Zizo: Jam rrahur gjatë kohës kur abuzoja me alkool, kur bëja ndonjë gjë të pahijshme. Është art më vete që të dish ta mbash dhe ta hash drurin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement