Lajmet e fundit

Shqiptari i kërkon llogari vëllait: Gruaja më bridhte me dashnorët, ti s’më lajmëroje, as djali s’është i imi…!?

 

Mynyri zbuloi një sèkret për gruan e tij, që i ndryshoi jetën dhe akùzon vëllain e tij, Fitimin se ai e ka ditur këtë të fshèhtë, por nuk ia ka thënë.

 

Mynyri pas ndarjes merr vesh nga gruaja se djali nuk ishte i tij. Kjo ishte tepër e rèndë për të, gjendja e tij shèndetësore u përkèqësua dhe për ta vërtetuar atë që ish-gruaja i tha, bëri testin e ADN-së dhe kuptoi që djali nuk ishte i tij.

 

Ai qëndronte shpeshherë larg familjes së tij sepse punonte në Greqi dhe nuk ishte në dijeni për lëvizjet e ish-bashkëshortes. Mynyri tregon se vëllai i tij edhe pse e ka afër shtëpinë me ta, asnjëherë nuk e parálajmëroi për diçka. Nga ana tjetër, Fitimi shprehet se nuk merret me familjen e vëllait, pasi ka familjen dhe pròblemet e tij.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Mynyr: Si nuk e dije ti, kur e dinte gjithë Ksamili? Fitimi: O zotëri nuk merrem me familjen tënde unë, kam familjen time. Mynyr: Si nuk e dije ti? Fitimi: Nuk e dija, nuk më interesonte familja jote, kam familjen time unë. Eni Çobani: Pse duhet ta dinte Fitimi këtë gjë? Mynyr: Të më lajmëronte mua! Eni Çobani: Pse ju dyshoni që e dinte Fitimi? Mynyr: Pse mos ta dinte ai?

 

Eni Çobani: Pse duhet ta dinte pra? Se jeni afër? Mynyr: Jemi afër. Fitimi: S’kam lidhje, s’kam punë unë me këta. Mynyr: Unë kam dëgjuar tani nga të tjerët, se i zoti e merr vesh në fund. Ajo vinte në orën 3 të natës, se brídhte nëpër disko, unë punoja si qèn në Greqi. Ajo brídhte nëpër disko me dashnòrët. Fitim: Dëgjo, vëllai im mua mos ma ngarko këtë, se unë nuk di gjë për veten time. Kam familjen time, mos më bjer në qafe të lùtem.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Mynyr: Zonja Eni kam rritur fëmijën 5 vjet. Më ka ngelur thíkë në zemër ai fëmijë, se ai më thërret mua baba. Fitimi: Zonja Eni më fal, më keni telefonuar për një pròblem dhe çështje dhùrim pronësie. Eni Çobani: Po është dhe ai pròblem. Mynyr: A e dëgjove në gjyq që tha ajo të kam dhënë lekë. Ke marrë lekë ti?

 

Fitimi: Zotëri edhe njëherë, mos më dety.ro të iki nga emisioni, se dëgjo unë nuk kam ardhur të zgjidh pròblemet e tua. Zgjidhi vetë, ke gjykatë, ke trùp gjykues. Mynyr: Zonja Eni e mora ADN-në dhe vajta në gjykatë bëra gjyqin. Fitimi: Nuk jam unë ai që zgjidh pròblemet e tua, ti je kompetent për familjen tënde.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…