Lajmet e fundit

Sonila Meço tregon arsyen: Noizyt i bien ndjekësit në Instagram për shkak të buzëve..!!

Advertisement

 

Sonila Meço është një nga gazetaret më të njohura të ekranit shqiptar. Përveçse në rolin e gazetares për shumë kohë ajo ka bërë edhe moderatoren. Sonila Meço ka vërtetuar se është shumë e zonja në profesionin e saj dhe ia del shumë mirë që të kthejë një ngjarje në një lajm fiktiv, të trilluar.

 

Në një intervistë për “Mos i fol babagjyshit” në Ora News, moderatorja Rudina Dembacaj i kërkoi që të krijojë një lajm që do tregonte përse i ka rënë numri i ndjekësve të reperit Noizy në Instagram.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Advertisement

 

Gjithçka ka thënë Sonila është e trilluar për të krijuar situatë sa më komike dhe argëtuese për teleshikuesit.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Sonila Meço: Noizy çuditërisht, në kundërshtim me tendencën e zakonshme që njerëzit në Instagram kanë duke fryrë buzët ka shkuar dhe bërë aktin më budalla të mundshëm, shkoi dhe i shfryu. Për këtë arsye ka humbur miliona ndjekës në Instagram.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement