Lajmet e fundit

Dëshmia rrëqethëse: Babai im i ndjerë fiku automatin dhe iu fut në dhomë Merushes, para tri vitesh ai donte ta…

Advertisement

 

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Xhevahir Hoxha vr au bashkëjetuesen e djalit të tij, Merushen, dhe më pas v ari veten, duke tron ditur fshatin e Roskovecit.

 

Ndërsa sot Fatjon Hoxha, i biri, ka dhënë një intervistë për News24. Ai ka zbuluar një detaj tro nditës nga një ngjarje e rëndë në familjen e tij të ndodhur 3 vite më parë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Advertisement

 

Fatjoni u shpreh se babai i tij ka qenë njeri prob lematik dhe i dhun shëm.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

“Kur e solla Merushën para tre vitesh në shtëpi, e lashë të flinte në një nga dhomat. Babai im, fiku automatin e dritave natën dhe iu fut në dhomë nga dritarja natën. Merushja kujtoi se isha unë, babai filloi ta ngac monte por ajo nuk e kishte lënë,” tha Fatjoni.

Advertisement
Advertisement