Lajmet e fundit

Eduarti i bën të papriturën Arbana Osmanit, shkrihen së qeshuri që të gjithë: Lum kjo ça fati ka…!!

 

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë kthyer në një ndër çiftet më të këndshëm të ekranit, që s’e kanë asp ak p rob lem ta nda jnë me ndjekësit përditshmërinë e tyre.

 

E vetmuar? Arbana Osmani habit të gjithë me postimin e fundit | Gazeta LajmMbrëmë, Edi gatoi sushi për familjen dhe sigurisht që nd au dhe një foto në llogarinë e tij në Instagram. Por çfarë na bëri të qeshim është fakti që ai u fut në llogarinë e Arbanës dhe i bëri vetes një super koment:

 

“Lum kjo ça fati”- shkroi ai nga llogaria e partneres.