Lajmet e fundit

Nusja e Sali Berishes: Një grua 40 vjeçe është e ndezur për se.ks, i duhet një djalë i ri…!!

Advertisement

 

Nusja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Armina Mevlani, shpeshherë jep leksione për seksin dhe për pamjen e femrave në përgjithësi. Ajo ndiqet nga mijëra shqiptarë në rrjetin e saj social Instagram dhe aty u përgjigjet pyetjeve të vajzave.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Së fundmi, në një studio t elevizive, Armina ka folur për seksin tek gratë 40 vjeç.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Sipas Arminës në moshën 40-vjeçare, gruaja është e ndezur për seks dhe vetëm një djalë i ri mund “t’i dalë për zot”. Këtë Armina e ka të dëgjuar nga të tjerët, pasi vetë nuk i ka mbushur të 40-tat.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

“Ka nevojë për pasion një femër 40 vjeç, se unë kështu e kam dëgjuar. 40-vjeçaret më thonë se në moshën 40 vjeç je super e ndezur, të duhet një çun i ri se nuk zgjidhet ndryshe”, tha ajo në emisionin ‘Goca dhe Gra’.

Advertisement
Advertisement