Lajmet e fundit

Ai ishte në ko.ma për 12 vite – Shikoni çfarë i tha nënës së tij kur u zgjua!

Advertisement

 

Ai ishte në ko.ma për 12 vite – Shikoni çfarë i tha nënës së tij kur u zgjua!
Historia e jetës së Martin Pistorius ka bërë xhiron e botës, ai ishte një djalë i gëzuar, i lumtur dhe i shëndetshëm, por gjithçka ndryshoi një ditë kur u kthye nga shkolla.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ai ndjeu një dhimbje të papërshkrueshme që bëhej gjithnjë e më e keqe dhe më në fund ra në koma. Pas 12 vitesh të gjata, ai është rikthyer në vetëdije dhe ajo që tha duhet të dëgjohet…
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Çfarë frymëzimi! Është e vështirë të imagjinohet se çfarë ka kaluar në ato 12 vite, por kurrë nuk e ka humbur shpresën dhe besimin për një të nesërme më të mirë. Ndani historinë e tij me miqtë.

<iframe width=”610″ height=”342″ src=”https://www.youtube.com/embed/LTikuFFr7JA” title=”‘Ghost Boy’ Survives Over A Decade Trapped In His Body | NBC Nightly News” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Advertisement
Advertisement