Lajmet e fundit

E kujtoni aktoren që luante ”Shamikuqen”, do habiteni se si duket ajo sot kaq e bukur

Advertisement

 

E kujtoni aktoren që luante ”Shamikuqen”, do habiteni se si duket ajo sot kaq e bukur
Vitet ikin por ajo ende e bukur megjithese ka gjithe ato vite dhe ne kete moshe qe ajo eshte. Turkan Soray filloi karrierën e saj në vitet ’60 dhe shumë shpejt u bë një ndër aktoret më të kërkuara.

 

Ajo eshte shume e bukur dhe bukuria e saj eshte ende dhe sot.
Asiya ishte roli qe e beri te famshme ne publikun shqiptar tek filmi ‘Shamikuqja’ i cili kujtohet dhe sot me nostalgji dhe ishte shume i bukur.Pamjet ne linkun poshte.

Advertisement

 

Përsa i përket jetës së saj private aktorja ka qënë e martuar dhe ka vetëm një vajzë e cila quhet Yagmur Unal. Unal është shumë aktive në rrjetin social Instagram dhe nga fotot e publikuara duket se nuk i ka lënë pa marë asgjë të ëmës nga bukuria.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ajo është diplomuar në degën e sociologjisë dhe më vonë mori diplomën master për mediat në New York. Shikoni ende eshte e bukur.shfaq pamjet me poshte

Advertisement
Advertisement