Lajmet e fundit

Këngëtarja shqiptare tregon asryen pse nuk është martuar: Jam ndjerë e dhu.nu.ar..!!

Advertisement

 

Dhuna ndaj gruas është një nga fenomenet më ekzistente. Dy aktorët Egla Ceno dhe Neritan Liçaj vendosën të sillnin një mesazh sensibilizues për festat e fundvitit. Në emisionin Soiree ata kanë aktruar një pjesë të vogël ku nxirrnin në pah dhunën ndaj gruas.

 

Këngëtarja e njohur, Eliza Hoxha e pyetur nga moderatorja Jonida Shehu se ç’mendonte për këtë pjesë është përgjigjur:Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

“E para punës, gëzohem që debate për barazinë gjinore vijnë dhe në festa. Jo vetëm në ato ditët që duhet të adresohet si çështje, por edhe në festa. E dyta, që vjen përmes platformave të ndryshme. E treta, më vjen mirë që po veprojmë çdo ditë, po flasim çdo ditë, në nivel të barabartë”- është shprehur këngëtarja në emision.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Teksa u pyet nga Jonida nëse është ndjerë ndonjëherë si Egla në rol e dhunuar psikologjikisht, Eliza është përgjigjur duke qeshur: “Edhe po… prandaj nuk jam martuar!”Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement