Lajmet e fundit

Alarm se shtëpia juaj është plot energji negative – nuk ka fat në këtë lloj shtëpie

Advertisement

 

Ne ju paraqesim disa nga metodat më efektive për t’ju ndihmuar të pastroni shtëpinë nga gjithçka që shkon keq.
Shumica e njerëzve pastrojnë rregullisht rrëmujën fizike që bëjnë çdo ditë, por shumica e njerëzve nuk e kuptojnë se e njëjta gjë duhet bërë me rrëmujën e energjisë!
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Herë pas here është mirë të largoni energjinë negative, kaotike që ju rrethon. Hapësira do të jetë më e lehtë, më e ndr itshme dhe më kreative dhe ju dhe familja juaj do të ndiheni më mirë. Ja kur duhet të pastroni energjinë e shtëpisë tuaj:
Kur kaloni një ditë të keqe. – Energjia negative në shtëpinë tuaj ushqehet me këto ndjenja dhe rritet në mënyrë të pakontrolluar.Nëse keni qenë i sëmurë.Me stresin që ndjeni në kushtet e motit, gjendja fizike sjell energji negative në hapësirën përreth jush.
Pas një humbje – Pastrimi gjatë pikëllimit mund t’ju ndihmojë të përballoni dhimbjen dhe t’ju japë forcë për të ecur përpara.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Pas një debati me partnerin – Ju thatë disa gjëra dhe ai tha të njëjtën gjë. Kur mosmarrëveshja ka mbaruar, është koha për të pastruar ajrin – fjalë për fjalë.Gjatë çdo ndryshimi të madh jetësor.
Një punë e re, një partner, një kafshë shtëpiake, një foshnjë që po vjen… Pastrimi i të vjetrës bën vend për energji të reja.

Advertisement