Lajmet e fundit

Floriana Garo Zbulon Një Të Vërtetë Të Padëgjuar Më Parë Për Kryetarin E PD Sali Berishën: Nuk Ka Njeri Më Të Mirë Se Sali Berisha…!

Advertisement

 

Zëdhënësja e Sali Berishës, Floriana Garo, ka rrëfyer takimin e parë me ish-kryeministrin.
Garo zbuloi se gjatë takimit ka qenë nervoze pasi nuk dinte si t’i bënte përshtypje.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ajo shtoi se ka qenë Berisha ai që është përpjekur që biseda të ishte sa më e lirshme.
Sipas saj njerëzit e kanëkeqkuptuar ish-kryeministrin Berisha për shkak të hijes së rëndëm ndërkohë që ai është shumë i ngrohtë dhe i drejtëpërdrejtë.
“Ka qenë një takim mbresëlënës. Unë kam qenë nervoze dhe e emocionuar sepse nuk dija se si t’i bëja sa më shumë përshtypje.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Jam përpjekur të jem vetvetja por sigurisht biseda nuk ka qenë aq e lirshme.
Por ai është munduar që biseda të jetë sa e më e natyrshme, sepse ai i tillë është i drejtpërdrejtë.
Shpesh herë është keqkuptuar duke shfaqur një hije më të rëndë për njerëzit, por po të shikosh më thellë zoti Berisha është shumë i ngrohtë dhe i drejtpërdrejtë”- u shpreh Garo.

Advertisement
Advertisement