Lajmet e fundit

Në Vitet 90′ U Nis Për Në Francë Me Para Borxh, Ja Si Duket Sot Aktorja E Njohur Shqiptare Që E Duan Të Gjithë

Advertisement

 

Në Vitet 90′ U Nis Për Në Francë Me Para Borxh, Ja Si Duket Sot Aktorja E Njohur Shqiptare Që E Duan Të Gjithë
Në Vitet 90′ U Nis Për Në Francë Me Para Borxh, Ja Si Duket Sot Aktorja E Njohur Shqiptare Që E Duan Të Gjithë

 

Në vitet 90′ u nis për në Francë me para borxh, Ja si duket sot aktorja e njohur shqiptare që e duan të gjithë. Sesilia Plasari la gjurmë kinematografinë shqiptare para viteve ‘90, si një ndër aktoret me të talentuara dhe të bukura të kohës por më pas, gjatë hyrjes së demokracisë, ajo emigroi drejt Francës.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Prindërit e saj u futën në borxh për vajzën e tyre qe ti paguanin flututurimin drejt Parisit Aktorja u bë e njohur në moshën 23 vjeçare në komedinë që pëlqehet edhe ditët e sotme, “Edhe ashtu edhe kështu”, ku luajti krah Frederik Ndocit.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Advertisement