Lajmet e fundit

Nje Nder Grate Me Te Rendesishme Te Politikes Shqiptare, E Gjeni Dot Se Per Cilen Behet Fjale…!

Advertisement

 

Nje Nder Grate Me Te Rendesishme Te Politikes Shqiptare, E Gjeni Dot Se Per Cilen Behet Fjale
Jozefina Çoba Topalli (lindi më 26 nëntor 1963, Shkodër) është po litikane shqiptare, e cila shërbeu si kryetare e Parlamentit të Shqipërisë nga 3 shtatori 2005 deri më 9 shtator 2013 dhe ish-zëvendëskryetare e Partisë Demokratike.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Fotoja që shihni është pikerisht e politikanes shkodrane Jozefina Topalli, e cila ka ndarë një foto të vjetër me vajzën e saj, kur ajo ishte e vogël. Kujtojmë se Jozefina Topalli ka qenë ish-kryetare e Kuvendit të Shqipërisë në kohën e Berishës dhe njihej si një nga figurat më të rëndësishme në PD.Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Jo pati një shkëputje disavjeçare nga po litika, dhe së fundmi ajo më rikthimin e Berishës në krye të PD-së, u rikthye sërish, duke u rreshtuar krah tij.

Advertisement
Advertisement