Lajmet e fundit

Nuk ishte e para e saj, por ai e bëri që të mos bënte se.ks deri në natën e parë të martesës – tronditi modelja e njohur me rrëfimin e saj.

 

Një nga modelet më të njohura plus size, Ashley Graham është sërish shtatzënë. Lajmin e ka bërë të ditur modelja përmes rrjetit social Instagram pasi ka postuar një foto ku tregon barkun e saj shtatzënë.
– Viti i kaluar ishte plot surpriza, trishtim të madh, fillime të njohura dhe histori të reja. Vetëm tani kam filluar të kuptoj se çfarë do të thotë për ne ky kapitull i radhës, ka shkruar ajo krahas fotos së publikuar.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Modelja dhe bashkës.horti i saj Justin Ervin tashmë kanë një fëmijë, një djalë dhe historia e tyre e dashurisë nisi mjaft interesante.
“Ai më tha se më pëlqente, ‘dua të jem i dashuri yt, a dësh.iron të bëhesh e dashura ime?’ dhe unë i thashë ‘Po’, edhe pse nuk isha e sigurt nëse më pëlqe.nte, ai nuk ishte tipi im. ”, ka treguar modelja.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Në fund të fundit, marrë.dhënia shkoi në një drejtim të mirë dhe çifti u martua pas një viti. Ajo që është interesante është se ata nuk kanë pasur lidhje deri në vetë dasmën, të cilën modelja e ka zbuluar për një rev.istë në vitin 2019.
– Kam fjetur me gjysmën e Nju Jorkut para lidhjes dhe ai këmbënguli që të mos bëja seks deri në natën e parë të martesës, zbuloi modelja dikur e njohur.