Lajmet e fundit

“Për Atë Zot Ndaleni Këtë..”/ Moderatorja I Nis Kër.kesën Urgjente Edi Ramës: Më Dhemb Shpirti, Urgje.ntisht Të….

 

Pas ngj.arjes së rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në vendin tonë ku prind.ërit dhe dy fëmijët humben jeten, ka reaguar dhe moderatorja Aulona Musta.
Kjo e fundit i është drejtuar me një thirrje të fortë kryeministrit Edi Rama, ku i kërkon që të ndalohet sa më shpejtë kjo masakër dhe të sht.ohen në rrugë policët dhe kamerat e sigurisë. “Edi Rama NDALOJENI KETE MASAKER!
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Kjo gje nuk mund te vazhdoje me!!!
Shtoni nr e policeve ne rruge, por jo policet qe shiten per 1000 leke! Shtoni kamerat e sigurise! Ashpersoni denimet!
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Ashpersoni urgjent ligjin! Po vdesin cdo dite njerez te pafajshem! Beni dicka per ate Zot! Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…
Me dhembi shpirti nga ky lajm! I njejti lajm qe perseritet cdo dite! #ndalojeniketemasaker”, shkruan Aulona Musta…