Lajmet e fundit

VIDEO: Babi nuk mbajti një fjalim në dasmën e vajzës së tij, më pas bëri diçka që e kishte planifikuar për një vit

Advertisement

 

VIDEO: Babi nuk mbajti një fjalim në dasmën e vajzës së tij, më pas bëri diçka që e kishte planifikuar për një vit
Babai refuzoi të mbante një fjalim në dasmën e vajzës së tij, por vendosi të bënte diçka për të cilën kishte planifikuar dhe lexuar gjatë gjithë vitit. Ky është një nga fustanet më të bukur të nusërisë që kemi parë ndonjëherë. Ai është mishërimi i asaj marrëdhënieje.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Nina Sortez është nusja në këtë video. Në një situatë normale, babai duhet të mbajë një fjalim gjatë darkës. Por në këtë rast, babai i Nesolin e ka befasuar atë duke kënduar këngën “І Lоvеd Нер Fіrѕt” (I love it first), e cila është interpretuar nga Niartland.
Por kjo performancë ishte një nga më të veçantat që keni parë ndonjëherë. Nina tha për këtë ngjarje: Në darkën time të dasmës, babai im më befasoi mua dhe burrin tim duke kënduar një këngë të bukur.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Planifikoni diçka të veçantë për të dashurit tuaj, mund t’ju marrë shumë kohë, por dashuria e njerëzve të dashur gjithmonë shpërblehet.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Advertisement