Lajmet e fundit

Mjeket Kroat Japin Ilacin Qe Po Dridhe Boten ! Gripi Nuk Do Ju Kap, Vetem Limonin Do E…

Advertisement

 

Mjeket Kroat Japin Ilacin Qe Po Dridhe Boten ! Gripi Nuk Do Ju Kap, Vetem Limonin Do E…
Duke pirë ujë të nxehtë ose të fto.htë me limonadë marrim vitaminë C por nuk mund të për dorim disa nga përbërësit e rëndë.sishëm

 

që gjenden në tulin dhe lëvozhgën e limonit. Ata që e kanë provuar këtë meto.dë përgatitje befasohen këndshëm nga efek tet që duken qartë në vetëm dy ditë nga fillimi i konsumit.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ju duhen 6 lim ona dhe 500 deri 600 ml ujë dhe mjal.të zgjidhni 6 limona organikë dhe nëse nuk janë atëherë trajto.jini me sodë buke për të eleminuar pa pastërtitë prej tyre. Pastaj preni ato në gjys.më dhe futni atë në një enë me ujë past aj zieni ato për 3 minuta nga momenti i vlimit te ujit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Lëreni enën të ftoh.et për 15 minuta dhe kullojeni ruani lën.gun në termos ose në shishe qelqi në frigo rifer për të pë rmirësuar shijen mu.nd të shtoni mjaltë për shije.
Për parësitë e konsumimit të kësaj pije janë se forcon sistemin imuni.tar mbron nga ftohjet (gripet) dhe stimulon energji për tërë ditën.

Advertisement
Advertisement