Lajmet e fundit

E mbani mend D idin te “Nj erëz dhe F ate”? Si duket aktorja pas 18 vitesh

Advertisement

 

Aktoren që shihni në foto të gjithë e njohin me emrin Didi. Ka një arsye: aktorja ka marrë pjesë në telenovelën më të suksesshme shqiptare, “Njerëz dhe Fate”.
Aktorja Arta Muçaj, të cilën shqiptarët e njohin si Didi, nuk ka ndryshuar aspak në pamjen e saj, edhe pse kanë kaluar 18 vite që kur u mbyll (papritur) seriali.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Didi luante një rol antagonist te “Njerëz dhe Fate”. Ajo ishte shoqja e Florit (Arben Derhemi), të cilin ajo e përfshiu në rrugë të këqija gjatë serive.
Si duket Didi sot Në vitet 2000, veç rolit në serial ajo u përfol edhe për historinë e dashurisë me rrokerin e famshëm, Bojken Lako, dhe nuk u bë asnjëherë publike ose ishte një thashethem.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Arta jeton tashmë në Australi, ku dhe vijon karrierën si aktore atje. Ajo sot është po aq simpatike sa atëherë. Edhe pse kanë kaluar rreth 18 vite “Didi” nuk ka ndryshuar, por duket tepër në formë.
Kujtojmë që seriali “Njerëz dhe Fate” mbetet akoma dhe sot seriali më i bukur shqiptar dhe më i suksesshmi, edhe pse kishte vetëm rreth 20 seri.

Advertisement
Advertisement