Lajmet e fundit

(Video) Pas tri vajzave patën një djalë – babai i bëri të gjithë të qeshin me reagimin e tij

Advertisement

 

(Video) Pas tri vajzave patën një djalë – babai i bëri të gjithë të qeshin me reagimin e tij
Pas tre blloqeve, ai më në fund mori punën. Kërkesa e babait për përkujdesje ndaj fëmijës tërhoqi vëmendjen e të gjithë stafit mjekësor të departamentit të pediatrisë.

 

Vetëm le të jetë i gjallë dhe i fortë”, kjo do ta zhytë prindin në pritje në pritjen e fëmijës. Një baba i tre vajzave po pret aq shumë djalin e tij, saqë ai dhe e dashura e tij kanë një tjetër fëmijë, me shpresën se dëshira e tij do të realizohet.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Kjo foshnjë i solli lotët në repartin e lindjes, por veprimi i babait të saj e solli atë në departamentin e mjekësisë, e më pas në stafin e spitalit.

<iframe width=”608″ height=”342″ src=”https://www.youtube.com/embed/8Z-XCxCXvi4″ title=”This dad’s reaction when he finally gets a son after 3 daughters” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Advertisement
Advertisement