Lajmet e fundit

I thone dashnorja e Ilir Metes! Xhensila i lutet Besit që të largohen nga Shqipëria, por ai thote se: Unë jam i krishterë dhe…(Video)

Advertisement

 

Bes Kallaku ëshë një ndër personazhet më të preferuar të publikut, i cili ka rrëmbyer zemrat e tyre me rolet karakteristike në spektaklet e humorit, por edhe me thjeshtësinë që e karakterzion.
Ai ka qenë i ftuar këtë të shtunë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në ABC, i cili ka realizuar një intervistë shumë të ndjerë, ku ka rrëfyer gjëra që nuk i dinim për të. .
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

< img decoding="async" src="https://i.imgur.com/fkJWBXS.jpg" />
Advertisement

Gjate ketyre viteve neper rrjete kane qarkulluar fjale se Xhensila eshte dashnorja e Ilir Metes, por sigurisht eshte mohuar kategorisht
Bes Kallaku ka folur për lidhjen shumë të ngushtë që ka me besimin e krishterë, por edhe sa shumë ai e do Shqipërinë.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Ndër të tjera, aktori ka treguar se në fakt Xhensila Myrtezaj i ka propozuar që të largoheshin nga Shqipëria, por ai nuk ka dashur të braktisë vendin e tij.Per me shume ndiqni videon e plote ne hapesiren reklamuese me poshte:
Gjate ketyre viteve neper rrjete kane qarkulluar fjale se Xhensila eshte dashnorja e Ilir Metes, por sigurisht eshte mohuar kategorisht
Bes Kallaku ka folur për lidhjen shumë të ngushtë që ka me besimin e krishterë, por edhe sa shumë ai e do Shqipërinë.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ndër të tjera, aktori ka treguar se në fakt Xhensila Myrtezaj i ka propozuar që të largoheshin nga Shqipëria, por ai nuk ka dashur të braktisë vendin e tij.Per me shume ndiqni videon e plote ne hapesiren reklamuese me poshte:

Advertisement