Lajmet e fundit

Arditi mbetet pa fjalë në emision pas asaj që dëgjon..Ose jam unë mbrapa bote ose …

Advertisement

 

Një vajze me emrin Griselda e ftuar ne emisionin Ediela shqiptare, ka një problem me nënën. Ajo gjithë kohës e kontrollon dhe vëzhgon dhe nuk e lejon aspak të dalë me shoqet. Për këtë arsye, vajza ka ftuar nënën në studio dhe ka një kërkesë të veçantë për të.
Por Arditi ka mbetur shtangur ne nje moment nga hallet e vajzes.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Arditi: Ke pasur dicka specifike me mamin apo probleme në familje me të tjerët dhe ti e vuaje?
Griselda: Probleme me të tjerët, por edhe me mamin më shumë. Në 9-vjeçare kur kam qenë, mami nuk më linte të dilja me shoqërinë, me shok.
Ardit Gjebrea: 15 vjeç, le të themi. / Griselda: Po!
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Ardit Gjebrea:Ku doje të shkoje ti
Griselda: Të dilja me shoqërinë, me shoqet, me shokët, për kafe..
Ardit Gjebrea: Kafe.. 15 vjeç? Një minutë se po më duket vetja si mami yt… Është normale 15 vjeç?? Jo- thotë publiku…
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Griselda: Ose në ndonjë vend…
Ardit Gjebrea: Po shoqet e tua dilnin 15 vjeç për kafe? Griselda: Po dilnin.
Ardit Gjebrea: O jam unë mbrapa botës dhe nuk di se ç’bëhet! Ok.. Pra mami nuk të linte të dilje me shoqet.

Advertisement
Advertisement