Lajmet e fundit

I dashuri e la kur e pa pa grim. Ajo ka ndarë në internet se si duket në të vërtetë

Advertisement

 

Kjo vajzë e bukur jeton në Londër. Gjatë gjithë jetës së saj, Sofia vuajti për shkak të lëkurës së saj të papërsosur. Njerëzit më shikonin gjithmonë me kureshtje, madje disa më bënin pyetje të pakëndshme në lidhje me problemin tim, tha vajza.
Teksa u rrit, ajo e kuptoi se mungesa e lëkurës mund të mbulohej me grim. Ajo filloi të përdorte grim nga mëngjesi në mbrëmje.Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Pastaj një djalë filloi t’i takonte asaj. Për të, ky ishte djali me të cilin ishte dashuruar prej kohësh. Para se të përdorte make-up-in, ajo mendonte se do të ishte e vetme gjatë gjithë jetës së saj, por tani kishte shpresë se gjërat do të përmirësoheshin.
Kështu ata filluan të takoheshin. Në një moment ajo e ftoi atë te prindërit e saj për një fundjavë. Një darkë romantike me qirinj, muzikë lirike, kërcime të ngadalta… mbrëmja ishte perfekte, deri në momentin që lau grimin, duke mos pritur që i dashuri të reagonte në atë mënyrë.
Por djali nuk ishte gati për paraqitjen e saj. Ai u largua menjëherë dhe tha se ishte shumë i zhgënjyer. Ai nuk e thirri më kurrë. Vajza e ëmbël mendoi për veprimet e saj dhe vendosi se ishte koha të pranonte veten ashtu siç ishte, në mënyrë që të tjerët ta pranonin.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Për këtë arsye ajo ka vendosur ta ndajë problemin e saj në rrjetet sociale dhe të thotë se nuk fshihet dhe ndihet krenare për atë që është. Për habinë e saj, njoftimi i saj u prit ngrohtësisht nga shumë njerëz që e mbështetën, e këshilluan të vazhdonte jetën e saj dhe se kur të vijë koha do të shfaqet mashkulli i duhur.Sot ajo pranon se mund të dalë pa grim dhe se kjo nuk e shqetëson.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Advertisement