Lajmet e fundit

Nje nga aktoret me te bukura te asaj kohe, sot ajo eshte 50 vjece por ndryshimi i saj do t’iu le pa fjalë

Advertisement

 

Aktorja shqiptare Sesilia Plasari ishte vetëm 23 vjeçe kur luajti fimin “Edhe kështu edhe ashtu”.
Gjatë sistemit komunist ajo ka luajtur edhe në disa filma të tjerë
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Në vitet e para të demokracisë pati fatin të merrte një ftesë nga shkolla e famshme franceze “Forent” për të bërë një eksperiencë të cilën ia ofroi z.François Florent, krijuesi dhe drejtuesi i të kësaj shkolle franceze e internacionale.
U nis drejt Parisit të famshëm ku prindërit e saj hynë në borxh për ti paguar biletën e avionit.
Me një stil flokësh ndryshe për kohën dhe një fytyrë engjellore, ajo mahniti shqiptarët me pamjen e saj gjatë asaj periudhe.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Jeta e Sesilias ka qenë e lidhur midis Shqipërisë dhe Francës, ku më shumë ka qenë e angazhuar në Francë.
Edhe pse kanë kaluar shumë vite, për Sesilian duket sikur kanë ngelur në vend. Ajo trasmeton të njëjtën bukuri dhe freski pavarësisht viteve të shkuara.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Advertisement